Seyit Ali Güzel

İç Mimar ve Ürün Tasarımcısı

2004 yılında Ankara’da tamamladığı orta öğreniminin ardından 2007 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’ne girdi. Akademi çatısı altında eğitimi devam ederken katıldığı ulusal ve uluslararası tasarım yarışmalarından çeşitli ödüller kazandı. Kazandığı ödüller neticesinde 2013 yılında Türkiye Ekonomi Bakanlığının vermiş olduğu burs ile İtalya’da ürün tasarımı eğitimi aldı. 2011 yılında başladığı profesyonel meslek hayatına sektörün önde gelen firmalarında konsept proje tasarımcısı ve proje yöneticiliği yaparak devam etti.

Ağırlıklı olarak çalışma ve yaşam alanları üzerinde uzmanlaşan tasarımcı ürün tasarımından mekan tasarımına kadar farklı ölçeklerde faaliyet gösterir. Mevcut ve gelecek teknolojileri yakından takip ederek sektör içerisinde kullanmayı öncelikli kılar. Sürdürülebilir projeler için çeşitli mimarlar ve mimarlık firmaları ile ortaklı çalışmalara da devam etmektedir.

YETENEKLER

Mekan tasarımı ve sanal ortamda hazırlanan görsel sunumlarda güncel teknolojiyi takip ederek her geçen gün daha gelişmiş sistemler ve teknolojik altyapı ile hizmet veriyoruz.

3D Studio Max ve Mimari Görselleştirme
93
Vray Render ve Gerçekçi Sanal Mekan Görselleri
89
AutoCAD ve Teknik Çizim
96
Photoshop ve Postproduction
85

Tasarım odaklı mekanlar oluşturmak için hizmet verdiğimiz alanlar.

Hizmetler
Mimari & İç Mimari Konsept Geliştirme

Marka iletişiminin şekillenmesinde mimari ve iç mimari tasarımlarınız büyük önem taşır. Hedef kitleniz, kullanıcı ve tüketici profiliniz üzerinde beklenen etkiyi yaratmak için çok yönlü düşünerek projeler tasarlıyoruz. Araştırma ve analiz, strateji ve bütünsel deneyimleri birlikte düşünerek sadece güzel mekanlar oluşturmakla kalmıyor, iş performanslarınızı olumlu etkileyecek deneyimler tasarlıyoruz.

CGI Sanal Mekan Tasarımı

CGI, yani bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu grafik görseller, uygun maliyetli ve zaman kazandıran bir çözüm olarak yaratıcılığınızın önündeki engelleri kaldırıyor ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Konseptinize ait tüm taslaklarınız ve fikirleriniz doğrultusunda sanal ortamda 3 boyutlu olarak çalışmalarınızı hayata geçiyoruz.

Mobilya ve Ürün Tasarımı

Yaşam kalitesini yükselten, kullanıcı odaklı mekanlar tasarlamayı kolaytıran mobilya ve ürün tasarımları yaparak hem mekanların katma değerini arttıran hem kullanıcı deneyimini iyileştiren mobilya ve ürünler tasarlıyoruz.

Uygulama Projesi ve Kontrolötlük

Konsept aşaması tamamlanmış projelerinizin hayata geçmesini sağlayacak tüm uygulama ve imalat çizimlerini yaparak sürecin doğru zaman ve bütçede aksamadan ilerlemesi için süreç yönetimine destek veriyoruz.

Ofis ve Çalışma MEkanı Tasarımları

Değişen ve gelişen dünya ile birlikte iş yaşantısında rol alan sahnedeki oyuncularda değişiyor. Jenerasyon farklılığı her geçen gün kendini daha belirgin şekilde hissettirmekte ve iş hayatından beklentileri de belirlemektedir. Günümüz Y kuşağı kendini baskın bir şekilde iş dünyasında hissettirirken gelecek dönemlerde iş dünyasındaki aktif roller bu kuşağın elinde olacaktır.
Kuşaklar arasındaki farklılığı en çok hissettiren kuşak Y kuşağı internet ve teknoloji ile büyümenin etkisiyle daha iletişime açık, sosyal ve  sorgulayıcı. Dolayısıyla bu farklılık bu kuşağın çalışma kültürüne büyük oranda etki etmektedir.
Y kuşağı ile birlikte işverenler de çalışma kültürlerinde önemli değişiklikler yapmaya başlamışlardır. Bu değişiklik en başta verimi arttıracak, iletişimi ve etkileşimi yüksek çalışma mekanları oluşturmak ile başlar.
İşte bu noktada Y kuşağı mensubu olarak sizlere çalışma mekanlarınızı tasarlıyoruz.